Púzdro LG CCF-590 čierne

Otváracie
čierne

• , zakúpené v MP3.sk

• Vyborne, elegantne

Páčilo sa mi k danému modelu,kupoval som pre manželku.Som spokojný s vlastnosťami puzdra.

• , zakúpené v HEJ.sk

Pre značku
LG
Otváracie
čierne

Luxusné originálne flipové puzdro s oknom pre mobilný telefón LG Spirit v čiernej farbe, má praktické s-view okienko, ktoré šetria Váš čas i energiu Vášho telefónu. Ak je telefón vo vnútri krytu a zobrazí sa upozornenie, nemusíte puzdro otvárať, ale môžete telefón ovládať ľahko cez okno. S-view okno je veľmi chytré a ak sa vo vnútri puzdra Váš mobil rozsvieti, displej rozsvieti iba časť s oknom a tým šetrí energiu Vašej batérie . Najviac energie na telefóne spotrebováva práve displej, ak chcete od svojho telefónu LG Spirit väčšiu výdrž batérie, tak Vám práve toto originálne flipové puzdro odporúčame.

Kryt má praktické otváranie do boku ako kniha a skvele chráni Váš telefón pred poškriabaním. Puzdra s oknami majú veľkú výhodu oproti ostatným krytom, možno je totiž ovládať veľmi ľahko cez okno, narozdiel od ostatných obalov na mobilné telefóny. Mobilný telefón LG Spirit je hneď po otvorení krytu prebudený a plne funkčné a odomknutý. Originálne púzdro LG Spirit QuickCircle skvele chráni displej aj zadnú stranu telefónu.

Elegantné...

• , zakúpené v MP3.sk