Púzdro Samsung EF-ZG928CB čierne

Otváracie
čierne

• , zakúpené v Alza.sk

• Tak je to pecka od Samsungu a som veľmi spokojný.

Mal som Samsung S5 kde moja spokojnosť bola maximálna no po výjdení S6 EDGE+ som proste neodolal si vyskúšať túto novinku.

Otváracie
čierne

Originálne púzdro s predným odklápacím a čiastočne priehľadným krytom na mobilný telefón Samsung Galaxy S6 Edge + v čiernej farbe, ktorý dokonale chráni prednú aj zadnú časť telefónu. Do tohto puzdra presne padne mobilný telefón Samsung Galaxy S6 Edge + Telefón bude v puzdre chránený pred prachom a mechanickým poškodením. Puzdro je typu kniha, otvára sa do strany, čo je veľmi praktické pre jednoduchý a rýchly prístup k telefónu. V kombinácii s predným odklopným krytom puzdro book zaistí maximálnu ochranu Vášho telefónu Samsung Galaxy S6 Edge + proti poškriabaniu, pádom, prachu a špine. Kvalitné originálne flipové púzdro Samsung je skvelým doplnkom pre špičkový telefón Samsung Galaxy S6 Edge + Vlastnosti originálneho púzdra Samsung: Obal v atraktívnom dizajne Obal presne obopínajúci telefón v štýlovom prevedení Odkryté konektory pre pripojenie príslušenstva bez nutnosti vyberať telefón z krytu Zvyšuje odolnosť telefónu pred poškriabaním Model: EF-ZG928CBE

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Alza.sk

• Tak je to pecka od Samsungu a som veľmi spokojný.