Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Viac

Špecifikácia Púzdro SES Zrkadlové Flip Huawei Honor 8X - modré

Popis produktu

Toto puzdro ochráni Váš Huawei Honor 8X pred poškriabaním či prachom a nárazom nielen zadná časť telefónu ako väčšina ponúkaných krytov, ale vďaka dizajnu FLIP ochráni aj chúlostivú prednú časť, teda aj LCD displej pomocou predného krytu otvárateľným do strany. Vďaka už spomínanému dizajnu nie je nijako narušený pôvodný vzhľad telefónu a vďaka použitým materiálom dáva tento ochranný prvok aj luxusný vzhľad. Jeho nandání aj odobraní nie je nijako zložité. Telefón je zasunutý do zadnej plastovej časti, ktorá zaistí ochranu zadnej časti telefónu, ale aj jeho postrannej časť. Vďaka výrezom pre tlačidlá je ovládanie rovnako jednoduché a pohodlné ako pred jeho nasadením a je teda plne zachovaný prístup ku všetkým tlačidlám a ovládacím prvkom. Puzdro je zaujímavé riešením predného flipu, ktorý je z vyrobený z polopriehľadného polykarbonátu, cez ktorý, ak sa displej telefónu rozsvieti, vidíte dôležité upozornenia, ako napríklad príchod správy, hovor či napríklad čas a podobné informácie, bez toho aby ste flip museli otvárať. Predné flip, neumožňuje dotykové ovládanie displeja telefónu, pri zaklapnutie flipu a flip puzdro nemá magnetické zatváranie. Puzdro dodávame v elegantnom modrom dizajne.

Parametry produktu

Súhrn

Výrobca SES opraviť
Pre značku Huawei opraviť
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Kontaktujte nás!

Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť.
Ceny produktov sú vrátane DPH.