Púzdro SWISSTEN VODOTĚSNÉ NA KOLO Č. 2

Materiál
plastové
čierne

• , zakúpené v Alza.sk

Dobrá veľkosť a výborná kvalita produktu. Jedine co mi vadí je krátky spodný popruh v prednej časti, teda on je v štandardnej veľkosti al na môj e-bike je proste krátky ale to je na úplne všetkých taška ch čo som skúšal

• hodí sa mi, dobré skúsenosti s obchodom
  • , zakúpené v Alza.sk

• Veľký úložný priestor, zmestí sa mi do obalu telefón, peňaženka, kľúče. Dokonca je možné do obalu dať aj 0,5l plechovku od energy drinku. Vtedy ale samozrejme bez možnosti vložiť do obalu aj peňaženku.
    • Ľahká montáž a na svojom mieste pevne drží.
    • Zatiaľ som neprišiel na žiadne mínus.

Obal je dobrý, priestranný, zips sa zdá byť solídny a mohol by vydržať niečo. Tento obal som kúpil pre 2 bicykle, a na oboch veľmi dobre drží. Dokonca prežili aj "wapku", keď sa boli oba bicykle umývať. Vo vnútri obalu nebola ani kvapka vody. Priesvitná časť obalu, kde sa vkladá telefón, je dostatočne jemná, aby displej telefónu reagoval na dotyk. Netvrdím, že je to nejako super citlivé, ale telefón nie je treba vyberať z obalu.

Materiál
plastové
čierne

Vodeodolné púzdro na bicykel pre Váš smartphone. Je vybavené vývodom pre slúchadlá a priehľadnou sľudou. bezpečné uchytenie Puzdro sa prichytí na trubku Vášho kolesá pomocou dvoch suchých zipsov a tretím suchým zipsom sa pripne na predstavec riadidiel. To zaistí pevné a bezpečné uchytenie puzdra. úložný priestor Puzdro má dostatok miesta ako pre osobné veci, tak aj pre náradie, náhradnú dušu alebo POWERBANK. odolné prevedenie Puzdro je vyrobené z pevného materiálu, aby bol ako smartphone, tak aj ostatné veci vnútri puzdra maximálne chránená proti prípadnému poškodeniu. Priehľad na smartphone Pomocou suchého zipsu sa smartphone pripevní vnútri puzdra pod priehľadnou sľudu. Skrz nej je krásne vidieť displej smartfónu, takže je puzdro vhodné potrebné pri používaní navigácie. Smartphone ide samozrejme skrz sľudu ovládať.

Na sklade • 1 variant3,9 €96 % • 5 548×recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie

• hodí sa mi, dobré skúsenosti s obchodom
  • , zakúpené v Alza.sk

• Ľahká montáž a na svojom mieste pevne drží.
    • Zatiaľ som neprišiel na žiadne mínus.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť: